Uşak’ta Mercedes- Benz Vito araç kiralama

uşak ta rent a car hizmeti

Uşak’ta Mercedes- Benz Vito araç kiralama

Uşak’ta Mercedes- Benz Vito araç kiralama faaliyetlerini sürdürdüğümüz elif rent a cars firmamızda sizlere MERCEDES – BENZ VİTO tanıtmaya çalışacağız. Uşak Mercedes- Benz Vito araç kiralama hizmetlerinde faaliyet veren firmamız sizlere her zaman en iyisini sunmanın bir an bile gayretini bırakmıyoruz. Araç tanıtımını yapmadan önce merak duyanlar için küçük bir bilgi aktaralım. MERCEDES – BENZ VİTO hem panelvan hem de Combi gövde seçenekleri ile üretimi gerçekleştirilen bu muazzam araçlar ticari olarak kullanımı yaygın olmakla birlikte hususi olarak’ta tercih edilen ve beğeni potansiyeli yüksek araç seçeneklerinden biridir.

Tasarım olarak Geniş gövdesi bulunan araç ; üstün yol tutuş performansı , şehir içi kullanımlarda inanılmaz artılar kazandıran yakıt tüketimi, konfor ve rahatlığı ile kullanıcılarının daima yüzünü güldürmeyi başarmıştır.

MERCEDES – BENZ VİTO

Aracın teknik özelliklerini incelemek gerekirse,

Yeni Mercedes-Benz Vito 4×4: İş dünyası profesyonelleri için çekiş gücünde belirleyici bir artış – yalnızca kışın değil! Kompakt, hafif ve verimli: Yeni Mercedes-Benz Vito artık Vito 4×4 olarak da mevcut

Yeni Mercedes-Benz Vito 4×4, yalnızca kışın değil tüm şartlarda, iş dünyası profesyonelleri için çekiş gücünde belirleyici bir artış sağlıyor. Kompakt, hafif ve verimli olması ile öne çıkan yeni Mercedes-Benz Vito artık Vito 4×4 olarak da mevcut olacak. Araç ADAPTIVE ESP ve 4ETS sayesinde mükemmel çekiş, sürüş stabilitesi ve frenleme performansı sunmasının yanında, güçlü motor, düşük yakıt tüketimi ve düşük emisyon değeleri ile dikkat çekiyor. Yeni Mercedes Vito 4×4’ün düşük araç yüksekliği onun bir çok otopark ve yeraltı garajına girebilmesini sağlıyor


Avrupa’daki soğuk hava dalgasıyla aynı zamana denk gelen Mercedes-Benz Vanları şimdi yeni Vito’yu Mercedes-Benz Vito 4×4 olarak sunuyor. Araç şu an hemen sipariş edilebilir durumda. Dört çeker aktarmaya sahip van, iş dünyasındaki profesyonellere buzlu ve karlı koşullarda, yerleşim yerleri ve asfaltsız yollarda belirgin şekilde ekstra çekiş gücü sağlıyor. Diğer önemli avantajlarının arasında ise, kompakt boyutlar, iyi sürüş dinamikleri ve manevra kabiliyeti yer alıyor. Mercedes-Benz Van’larının yenisi Vito 4×4, Vito’nun tanıtımına noktayı koyuyor. Bu araç önden çekiş, arkadan çekiş ve şimdi de sürekli dört çekiş sunabilen tek orta boyutlu van.

Verimi iyice geliştirilmiş üst seviye dört çeker teknolojisi
Vito 4×4’ün çekiş teknolojisinin altyapısı Vito’nun arkadan itişli, tork konvertörlü otomatik şanzımanlı ve elektronik fren gücü dağılımlı versiyonuna ait. Araç, teknoloji bakımından Mercedes-Benz’in yolcu araçlarındaki dört çeker sisteme çok benzerlik gösteriyor.Aktarma kutusunda tahrik torku akslara 45:55 oranlı bir merkezi diferansiyel ile yönlendirilmekte. Tahrik gücünün dağıtımı kendini kanıtlamış 4ETS Elektronik Çekiş Sistemi ve bununla kombin edilmiş ESP ve ASR dinamik sürüş kontrol sistemleriyle sağlanıyor. Bir veya daha fazla tekerlek tutuşunu kaybedince 4ETS sistemi onları ayrı ayrı frenliyor ve gücü yere iyi tutunan lastiklere milisaniyeler içinde yönlendiriyor. Böylece 4ETS, üç diferansiyel kilidinin etkisine ulaşıyor.

Önceden tanıtılan Vito modelleri gibi yeni DİKKAT ASİSTANI ve Çapraz Rüzgar Asistanı adındaki güvenlik sistemlerini Vito 4×4 de standart özellik olarak sunmakta. Yeni Vito 4×4 hem güçlü hem de ekonomik. Yeni dört çeker van sadece kaygan yüzeylerdeki veya bir karavanı çekerkenki artan performansıyla değil motor performansıyla da oldukça etkileyici: 119 BlueTEC ile yeni Vito 4×4 mevcut olan en güçlü motorla donatıldı. Bu 4 silindirli güç ünitesi 140 kW (190 hp) gücü 2.15 litrelik hacimde üretirken 440 Nm maksimum tork değerine ulaşıyor.

Eksoz gazına AdBlue enjeksiyonu yapan SCR teknolojisi ve BlueTEC motor teknolojisi sayesinde Vito 4×4 şimdiden gelecekteki Euro 6 emisyon standartdının gereğini sağlıyor.Motordaki güç ECO start/stop fonksiyonuna bağlı tork konvertörlü 7G-TRONIC PLUS şanzımanla aktarılıyor. Vito 119 BlueTEC 4×4 199 km/h maksimum hıza ulaşıyor. Bununla beraber Yeni Avrupa Sürüş Döngüsü’nde karışık tüketim testine göre 100 km de yalnızca 6.4 tl yakıt harcıyor. Bu da 169 g/km CO2 ye tekabül etmekte. 4 çekerlinin kompakt ve nispeten hafif konstrüksiyonü ve geleneksel diferansiyel kilidinin kullanılmamış olması Vito 4×4’ün düşük yakıt tüketimine katkıda bulunuyor. Sonuç olarak Vito 4×4, arkadan itişli Vito’dan sadece 50 kg daha ağır.

Uşak’ta Mercedes- Benz Vito araç kiralamak istiyorum ancak: genelde hep otomobil tarzı araçlar var,bu tip araç bulamıyorum düşüncesindeyseniz. Sizleri de Uşak’ta Mercedes- Benz Vito  araç kiralama faaliyetlerini sürdürmekte olduğumuz ELİF RENT A CARS ofisimize bekleriz. ELİF RENT A CARS olarak bir çok modelli araçlarımız mevcut olup konfor, güven ve fiyat avantajını bir arada sunmakta olup, MERCEDES – BENZ VİTO araçımız ile de sizlere hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız.

Diğer tüm araçlarımızın marka ve modellerini sitemizden inceleyebilir,Uşak’ta Mercedes- Benz Vito araç kiralama ofisimizi ziyaret edebilir yada bize ulaşın bölümünden telefonlarımıza ulaşıp detaylı bilgi alabilir ya da www.elifrentacars.com web adresimizi inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir