Uşak ta renault fluence kirala

uşak ta renault fluence kiralama da elif rent a car yanınızda

Uşak ta renault fluence kirala

Uşak ta Renault Fluence kiralayacaklara müjde !

Uşak ta renault fluence araç kiralayacak olan siz değerli müşterilerimize uşakta araç kiralama yapmadan önce kiralayacak olduğunuz araç hakkında bir takım bilgiler edinmeniz için renault fluence yi tanıtıyor olacağız.

Uşak ta renault fluence araç kiralamadan önce kiralayacak olduğunuz araç hakkında biraz bilgi elde etmek isteyenler için öncelikle renault serisinde en merak edilen modellerden birisi olduğunu söylemek gerekir.Kendine özgü farklı bir tasarımı olan renault fluence araçlar yollarda görülmeye başladığı günden bu yana hep göz doldurdu.

Uşakta araç kiralayacak olan siz değerli müşterilerimizin renault fluencenin tasarımı hakkında merak ettiklerine cevap olması açısından detaylandıracak olursak ;

Renault Fluence,aslına bakıldığında boyutları ve standartlarıyla C segmenti ile bir üst segmentin kesişme noktasında yer alan bir sedandır. Dinamiktir, akıcıdır ve rakiplerinden küçük dokunuşları ve kendine has çizgileriyle rakiplerinden ayrılır. İç mekânında yaptığı farklı tasarımlar ve yüksek işçilik kalitesi, malzeme seçimi,ergonomiye yansıyan konfor ve seçkinlik hissi aracın içerisine ilk oturuşta dikkat çekiyor.Renault Fluence’ın geniş kabin boyutları tamamen yolcuların rahatına adanmış, ferah ve konforlu bir iç mekân vaat ediyor.Renault Fluence ergonomisi ve sadeleştirilmiş arabirimleri sayesinde kolayca benimsenebilen bir araç. Kabinde, her sürücü kendine en uygun sürüş konumunu elinin altındaki çok sayıda ayar olanağı sayesinde bulabilecek.Kabinde rahatlık duygusu özenli akustik ve çok iyi seviyedeki iç mekân genişliği değerleri, özellikle olan, önde 1480 mm ve arkada 1475 mm dirsek mesafeleri ile daha da artırılmış. 


Arkada oturan yolcular da 238 mm diz boşluğu ile sınıfın en geniş bacak alanına sahipler.530 dm3’lük bagaj hacmi sınıfının en iyileri arasında. Bagaja erişim alçak yükleme eşiği ve arka stopların bir kısmının bagaj kapağı üzerine yerleştirilmesiyle oluşan geniş yatay açıklık (1 020 mm) ile kolaylaştırılmış.Isı konforu da özenli bir çalışmaya konu oldu. İdeal bir etkinlik için, özellikle de ciddi güneş ve nem kriterlerinin geçerli olduğu uluslararası pazarlarda Renault Fluence modelinde ilk donanım seviyesinden itibaren standart klima sistemi ile aşağıdaki noktalarda konumlandırılmış havalandırma ızgaraları birlikte sunuluyor. 

Renault Fluence, araçtan uzaklaşıldığında kapıların otomatik olarak kilitlenmesini sağlayan eller serbest Renault Card sistemi, 500 Avro’dan düşük fiyata yeni entegre Carminat tomtom navigasyon sistemi, Üst gam 3D Sound by Arkamys® dahil geniş oto radyo seçenekleri, Bluetooth® telefon ve harici mmp3 çalar bağlantı sistemi gibi kullanıcının hizmetinde olan çok sayıda teknolojik donanımıyla üst gam standartları sunuyor. 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir