UŞAK Dacia Sandero OTO KİRALAMA

uşakta sandero stapway kiralamak için hemen bizi arayın karlı çıkın

UŞAK OTO KİRALAMA

Uşak Dacia Sandero oto kiralama sektöründe hizmet vermekte olduğumuz ELİF RENT A CAR firmamızda sizler için araç kiralama ve araçlar hakkında bilgiler sunmaktayız. Uşak’ta Dacia Sandero oto kiralama sektörüne  başladığımız günden bugüne faydalı bilgiler sunmamızda ki asıl amaç müşterilerimizin araç seçimlerinde daha bilgili olması ve her müşterinin bizden memnun ayrılmasını sağlamaktır.

Bu yazımız da yine sizlere güzel, konforlu ve güvenilir araçlardan olan DACİA sandero stepwey hakkında bilgiler vereceğiz. Uşak oto kiralama faaliyetlerini yürütmüş olduğumuz dünden bugüne sizlere daima en iyisini sunmaya çalışmaktayız.

DACIA SANDERO STEPWAY

Dacia’nın Sandero Stepway serisinde birçoğumuzun bildiği gibi yakıt türü olarak dizel yakıt kullanılmaktadır. Aracın, vitesi manuel ve 100Km’de tükettiği yakıt hacmi ise sadece 3.8lt. Araçta 1461cc motor hacmi bulunmaktadır. Bu motorun sağladığı güç ise 90hp olarak belirtilmiştir. 90hp güce 3750 d/d ile çıkabilmektedir. 1750d/d’de performansı 220Nm ‘luk bir tork gücü ile karşımıza çıkmaktadır.

Sıfırdan 100Km hız seviyelerine sadece 12.1Sn gibi bir zaman diliminde ulaşma kapasitesine sahiptir. Araç önden çekişli ve vitesi 5 seviyelidir. Motorun gücü ile tükettiği yakıta paralel olarak ulaşabildiği maksimum hız 173Km/s olarak belirlenmiştir. 100Km’de 3.8Lt yakıt tüketimi şehirler arasıdır. Şehir içinde ise bu sayı 4.3Lt kadar çıkabilmektedir. Ancak bu sayı hıza ve durkaklara göre değişebilmektedir. Örneğin, sabit 90Km hız ile şehirler arası bir yol sürerseniz, 100Km’de 0.3lt yakıt tasarrufu sağlarsınız ve 3.5Lt ile seyahat şansı bulabilirsiniz.

Donanım özelliklerden bahsedecek olursak boş iken aracın mevcut ağırlığı 1083Kg olarak belirlenmiştir. Motor bölümü ağır bastığından, ön kısmının daha ağır gelmesi olasıdır. Araç 1600Kg’lık ağırlığı taşıyabilecek donanımdadır. Bunu da boş ağırlığından çıkardığımızda, araca 527Kg’lık yükleme yapılabilir. Yakıt deposunun hacmi 50litredir ve bu depo dolu haldeyken ortalama 1316Km’lik bir gidiş mesafesi sunabilmektedir. Tabi şehir içi, şehir dışı, hız ve yol özelliklerine göre sayı değişebilir. Yüksekliği 1618mm olarak belirlenirken, genişlik değeri 1757mm’dir Uzunluğu 4080mm şeklindedir. En boy uzunluk oranlarına baktığımızda, geniş bir otomobil olduğu ve aile için ideal olduğu anlaşılmaktadır.

Dacia Sandero modelinin Özellikleri:

ABS (Anti Blokaj Fren Sistemi)
AFU (Acil Fren Destek Sistemi)
ESP (Elektronik Denge Programı)
ASR (Elektronik Patinaj Önleme Sistemi)
Sürücü ve ön yolcu hava yastığı
Uzaktan kumandalı merkezi kilit
Çocuk koltuğu sabitleyici (ISOFIX)
Uzaktan kumandalı merkezi kilit
Hareket halinde otomatik kapanan kapı kilitleri
Gündüz farları, Hidrolik direksiyon
Vites değiştirme göstergesi
Navigasyon ve Multimedya Sistemi
7″ dokunmatik ekran
USB bağlantısı – Bluetooth telefon – Direksiyondan kumanda sistemi
Sürücü ve yolcu ön ve yan hava yastıkları
Elektrikli camlar ve yokuş kalkış desteği
Bu özelliklerde Uşak’ta Dacia Sandero oto kiralama yapmak isterseniz ELİF RENT A CAR olarak daima yanınızda. www.elifrentacar.com sitemiz üzerinden tüm araçlarımızı inceleyebilir iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir